Özel Yazılım Çözümlerimiz

Özel Yazılım, bir işleyişin sitematik ve standartlara uygun olarak sağlıklı bir şekilde çalışması noktasında ihtiyaç olmaktadır. Karmaşık süreçleri planlı bir şekilde yönetme, yoğun iş süreçlerinde zamandan tasarruf etme, veri kaybının önüne geçme, sağlıklı veri analizi, güvenilir raporlamalar ve kaliteli hizmet için birçok kurum özel yazılımı tercih etmektedir.
Aynı sektörde olmasına rağmen her kurumun kendine özgü bir işleyişi ve iş prosesleri vardır. Ticari ve uygulama yönünde zamanla artış göstererek işleyiş alışkanlığı kazanan bir işletmenin genel olarak hazırlanmış bir paket programdan alacağı performans ile kendisi için özel geliştirilen ve tam ihtiyacına yanıt veren özel yazılımdan alacağı performans arasında çok büyük fark vardır.
Özel yazılım projelerine birçok firma kuşkuyla bakmaktadır. Bunun nedeni olarak, piyasada başarılı bir şekilde hayata geçirilememe yüzdelik oranının yüksek olmasıdır.

- Proje tamamlanmadan iptal edilirse,
- Proje tasarlanmış bütçesini aşarsa,
- Proje öngörülen tamamlanma süresinden daha uzun sürerse,
- Proje önceden belirlenen özellik ve işlevlerin daha azını karşılarsa, bir proje başarısız sayılmaktadır.

Araştırmalara göre, konu olan projelerin sadece %16'sı planlanan bütçe ve zamanda gerçekleştirilebilmiştir. Bunun en büyük nedenlerinden biri, projeye başlarken iyi bir planlamanın yapılmaması, iş akışının doğru analiz edilememesi, proje algoritmasının yetersiz olması ve projenin geleceğe yönelik gelişimini öngörememektir.

- Yazılım projelerinin öngörülen teslim tarihleri ve zamanında yetiştirme,
- Yazılım uygulamasını geliştirme maliyeti ve gereksinim duyulan kaynakları aşmaması,
- Yazılımın teslimindeki kaliteli ve güvenilirlik düzeyi,
- Yazılımın işleyişindeki öğrenme ve kullanım kolaylığı,
- Problem olduğunda müşteri desteği ve hizmet seviyesi,
- Uygulamanın olgunluk kazanması sırasında değişiklik ve sürdürülebilirlik kolaylığı,gibi niteliklerini barındıran bir proje başarılı bir proje sayılmaktadır.

SistematikOTVT Yazılım Çözümleri olarak hayata geçirmek amaçlı başladığımız tüm projelerimizi başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın özgüveni içinde özel yazılım projelerinizi hayata geçirmeyi teklif ediyoruz.

Teminatımız, referanslarımız olup istediğiniz zaman müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz projeleri yerlerinde inceleyip müşterilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Birçok özel yazılım projesini bünyesinde hayata geçiren firmamız, istenilen sistem konusunda profesyonel tecübesi ve sınırsız donanım programlama, sınırsız platform programlama ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanında bulunmaktadır.