Hakkımızda

Sistematik OTVT, esasta, 15 yıla yaklaşan ortak çalışma deneyimine sahip bir yazılımcı ekibi. 2009 yılında kurulmuş olan Sistematik'le 2013 yılında birleşerek Sistematik OTVT'yi kuran ekibin geçmişte birlikte yaptığı projeler geniş bir yelpazeye yayılıyor: İşletim sistemi projeleri, Tedarik zinciri yönetimi uygulamaları, Proje – Satınalma - Teklif Yönetim Uygulamaları, IOT – Internet Of Things Projeleri, Gelişkin web teknolojileri, İçerik ve doküman yönetimi, Yüksek güvenlikli kriptoloji teknolojileri, Dijital yayıncılık sistemleri, Masaüstü yayıncılık çözümleri, Sağlık sektörü bilişim uygulamaları, Özgür yazılım , CRM, Kullanıcı deneyimi tasarımı 20 yıllık ortak iş deneyimine sahiptir.
Şirketin profesyonel kadrosu çok uzun yıllardır OT/VT sektöründe çalışmış ve sektörün önde gelen firmalarında bir çok projede yer almıştır.

image
image
   

Çalıştıkları firmalarda proje lideri, yazılım geliştirme uzmanı, yazılım grup müdürü gibi görevlerde bulunmuş Sistematik çalışanları yurtiçinde ve yurtdışında 50 den fazla otomasyon projesinde bilfiil yer almış olmakla birlikte diğer bir çok projede de proje liderliği, yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri vermişlerdir. Geçmişte yapılmış olan başarılı projelerden esinlenerek sektörün ve Türkiye'nin şartlarını da göz önüne alarak kurulan Sistematik OTVT Biilgi Teknolojileri TİC. LTD. Şirketi'nin yazılım ekibi, Türkiye'de mevcut sektörde en fazla projede yer almış, deneyimli bir kadrodur.
Yıllara dayanan iş tecrübelerini genç ve dinamik bir firmada hız ile bütünleştirerek başarılı projeler ortaya koymak için kurulan Sistematik Türkiye'de IOT-RFID-Barkodlu Otomasyon sektöründe tanınmaya başlamakta ve aralarında Arçelik-LG, P&G, Çimsa, GÜNAK, Ford-Otosan gibi değerli firmaların da yer aldığı müşteri ağına genişletmekedir.
Son dönemlerde sektörün endüstri 4.0 gelişmelerini yakından takip eden SistematikOTVT Nesnelerin Interneti - IOT(Internet Of Things) alanında ciddi AR-GE çalışmaları yaparak dinamik bir IOT yazılım çözüm platformu oluşturmuştur.
Donanım konusunda da sektörün tecrübeli üretici ve ithalatçı firmaları ile çözüm ortaklıkları kurarak hem bu firmalarla müşterilerine anahtar teslim projeleri sunmayı, hem de müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamıştır.
Türkiye'de önemli ERP Paketleri (SAP, Oracle, J.D.Edwards) ve Muhasebe Paketleri (Netsis, Logo..) ile entegrasyon ve önyüz çalışmaları konusunda ciddi bir birikime sahip olan Sistematik OTVT aynı zamanda internet bazlı çözümlerle de en son teknolojinin getirilerini müşterilerine sunmuştur. Üçüncü Parti lojistik şirketleriyle de anahtar teslim depo takibi ve nakliye otomasyonları gerçekleştirmiş olup, bu firmaların müşterisi konumundaki firmalarla ve onların yazılımlarıyla entegrasyonlar gerçekleştirmiştir.
Kullandığı teknolojilerdeki gelişmeleri sürekli takip eden ve uygulayan Sistematik, özellikle Microsoft .NET, T-teknolojileri ve LINUX + JAVA teknolojilerinde, Firmware uygulamalarında Türkiye’de yazılım sektöründe en iyi ve hızlı kodlama yapabilen ekip haline gelmeyi amaçlamıştır.